Ansatte

Gro Opsahl Juliussen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: gro@lier-asvo.no

Liv Helen Aarum Kolstad

Marked og kvalitet

Telefon: 977 27 890

E-post: liv@lier-asvo.no

Ole Fredrik Fossum

Veileder kafe & catering

Telefon: 489 91 237

E-post: ole@lier-asvo.no

Sigrun Klevberg Halvorsen

Veileder montering og produktpakking

Telefon: 32 85 96 64

E-post: sigrun@lier-asvo.no

Solfrid Gulbrandsen

Avd. leder montering og produktpakking

Telefon: 918 63 675

E-post: solfrid@lier-asvo.no

Unn Kristin Gulbrandsen

Veileder karrieresenter

Telefon: 940 14 027

E-post: unn@lier-asvo.no

Vibece Ulrichsen

Avd.leder aktivitetssenter og nestleder

Telefon: 930 31 938

E-post: vibece@lier-asvo.no

Vibeke Haug Aadalen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 952 70 422

E-post: vibeke@lier-asvo.no