Ansatte

Gro Opsahl Juliussen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: gro@lier-asvo.no

Janne Pios Knutson

Veileder karrieresenter

Telefon: 900 92 872

E-post: janne@lier-asvo.no

Liv Helen Aarum Kolstad

Marked og kvalitet

Telefon: 977 27 890

E-post: liv@lier-asvo.no

Lozan Maohammad Raouf

Veileder karrieresenter

Telefon: 400 86 753

E-post: Lozan-s@hotmail.com

Monica Hogstad

Prosjektleder service-/grøntarbeid

Telefon: 940 10 343

E-post: monica@lier-asvo.no

Ole Fredrik Fossum

Veileder kafe & catering

Telefon: 482 56 481

E-post: ole@lier-asvo.no

Sigrun Klevberg Halvorsen

Veileder montering og produktpakking

Telefon: 940 14 208

E-post: sigrun@lier-asvo.no

Solfrid Gulbrandsen

Avd. leder montering og produktpakking

Telefon: 477 88 950

E-post: solfrid@lier-asvo.no

Tiril Falk Sveum

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: tiril@lier-asvo.no

Unn Kristin Gulbrandsen

Veileder karrieresenter

Telefon: 950 33 157

E-post: unn@lier-asvo.no

Vibece Ulrichsen

Avd.leder aktivitetssenter og nestleder

Telefon: 930 31 938

E-post: vibece@lier-asvo.no

Vibeke Haug Aadalen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 952 70 422

E-post: vibeke@lier-asvo.no