Se tilbud i vår nettbutikk her!

Ansatte

Andreas Henriksen Bergh

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 952 70 422

E-post: andreas@lier-asvo.no

Aslak Andrè Werme-Woldmo

Veileder aktivitetssenter, kafe og catering

Telefon: 478 73 438

E-post: aslakandre@lier-asvo.no

Beate Kjellsby

Veileder montering og produktpakking

Telefon: 32 85 96 60

E-post: asvo@lier-asvo.no

Embla Linnerud (permisjon)

Veileder ved

Telefon: 32 85 96 60

E-post: asvo@lier-asvo.no

Frida Woll Sørensen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: frida@lier-asvo.no

Kristine Werring Svenne

Veileder montering og produktpakking

Telefon: 489 91 237

E-post: kristine@lier-asvo.no

Liv Helen Aarum Kolstad

Marked og kvalitet

Telefon: 977 27 890

E-post: liv@lier-asvo.no

Mari Amundsen

Veileder aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: mari@lier-asvo.no

Ole Fredrik Fossum

Veileder kafe og catering

Telefon: 482 56 481

E-post: ole@lier-asvo.no

Pia Rønnerud

Veileder aktivitetesenter

Telefon: 478 73 438

E-post: pia@lier-asvo.no

Sigrun H. Klevberg

Teamkoordinator montering og produktpakking

Telefon: 940 14 208

E-post: sigrun@lier-asvo.no

Solfrid Gulbrandsen

VTA- og lærekandidatkoordinator

Telefon: 477 88 950

E-post: solfrid@lier-asvo.no

Tiril Falk Sveum

Teamkoordinator aktivitetssenter

Telefon: 478 73 438

E-post: tiril@lier-asvo.no

Unn Kristin Gulbrandsen

Teamkoordinator karrieresenter

Telefon: 950 33 157

E-post: unn@lier-asvo.no

Veronica Haslestad Håndlykken

Teamkoordinator kafe og catering

Telefon: 412 42 140

E-post: veronica@lier-asvo.no

Vibece Ulrichsen

Avd.leder aktivitetssenter og nestleder

Telefon: 930 31 938

E-post: vibece@lier-asvo.no